Patēriņa kredīts lieliem pirkumiem – lūk, iespēja arī tev!

Liela daļa cilvēku ikdienas pirkumiem izmanto kredītkartes, automašīnu iegādi noformē ar auto kredītu vai līzingu, un nekustamo īpašumu iegādājas ar hipotekāro kredītu. Patēriņa kredīts ir risinājums lieliem pirkumiem, maksājot par tiem ikmēneša maksu.

Nodrošinātie un nenodrošinātie privātpersonu aizdevumi aizvien aktuālāki kļūst arī saprātīgiem aizņēmējiem. Patēriņa kredīts un tā atlikuma pieaugums apsteidz kredītkaršu, studentu kredītu, auto aizdevumu un hipotēku atlikumus. Salīdzinājumā ar alternatīvām, piemēram, kredītkartēm un algas dienā izsniegtiem aizdevumiem, patēriņa kredīts ir risinājums un tam ir vairākas galvenās priekšrocības. Šeit ir sīkāk apskatītas galvenās patēriņa kredītu priekšrocības un daži galvenie iemesli, kāpēc jūs varētu apsvērt iespēju tos izmantot.

Kāpēc jums vajadzētu dot priekšroku patēriņa  kredītam, nevis plaši izplatītām alternatīvām? Patēriņa kredīts ir risinājums lielākajai daļai. Apsveriet šīs priekšrocības, taču atcerieties, ka ideāls kredītprodukts jebkurai situācijai ir atkarīgs no daudziem faktoriem, ieskaitot aizņēmēja kredīta reitingu, ienākumiem, aktīviem, vēlamā atmaksas termiņa un mērķiem.

Lielākā daļa nāk no patēriņa kredīta izskatīšanas pamatpunktiem:

  • Parādu un ienākumu attiecība
  • Nesenie maksājumu kavējumi
  • Kredītu pieprasījumu grafiks un biežums (kredītvēsture)
  • Maksājumu paradumi citos aktīvos kredītkontos
  • Ienākumu un nodarbinātības vēsture

Luk, arī patēriņa kredīts ir iespēja tieši jums – šī tipa kredītu izsniegšanā izmanto šos pašus kritērijus, bet pats patēriņa kredīts ir naudas summa, kuru varēsiet izmantot pēc savas sirds patikas! Parasti kredītu sniedzēji ir ļoti diskrēti un pat neprasa jūsu kredīta ņemšanas mērķi, kas nozīmē, ka varat šo summu ieguldīt, kur vien vēlaties.

Patēriņa kredītu procentu likmes parasti ir zemākas nekā kredītlīniju vai citu aizdevumu procentu likmes salīdzināmiem aizņēmējiem. Vēl kāds svarīgs aspekts ir fakts, ka patēriņa kredītam nav jāiesniedz nodrošinājums.

Nedrīkstam aizmirst arī par to, cik ērti ir patēriņa kredīti – aizdevumi uz nomaksu ar fiksētām procentu likmēm, atmaksas termiņiem un ikmēneša maksājumiem. Piesakoties patēriņa kredītam, jūs precīzi uzzināsiet, cik daudz jums būs jāatmaksā katru mēnesi, cik bieži maksa būs jāveic, un jūsu kopējās procentu izmaksas aizdevuma laikā. Tas viss ir pavisam vienkārši!