Rotas pārim

pāris kopīgi izvēlas rotas savai lielajai dienai

Lai gan rotaslietas tradicionāli uzsver katra cilvēka individualitāti, gaumi un raksturu, ļoti bieži pāri vai pat ģimenes šīs rotas izvēlas, lai demonstrētu savus kopīgos nodomus un sajūtas. Un te ne vienmēr runa ir par laulībām vai saderināšanos, iespējams, arī neprecēts pāris vēlas izvēlēties savas attiecības apliecinošus, saskaņotus aksesuārus.

Viens materiāls

Visbiežāk pāris izvēlas vienāda materiāla rotas, jo, piemēram, dodoties uz kādu kopīgu saviesīgu pasākumu, nereti vīrietis un sieviete cenšas saskaņot apģērbu, piemēram, vīrieša kaklasaites krāsu pieskaņojot sievietes kleitas krāsai, tādā gadījumā arī rotaslietas – gredzeni, ķēdītes, aproču pogas, auskari – izskatīsies labi, ja būs no vienāda materiāla vai kā citādi saskaņoti. Ir ģimenes, kurās kā nerakstīta vienošanās ir, piemēram, vien dzeltenā zelta gredzenu valkāšana, tādējādi akcentējot ģimenes kopējo stilu  un gaumi.

Kopīga dizaina iezīmes

Nereti pirms laulībām pārim ir grūtības izvēlēties gredzenus, jo pastāv stereotips, ka  tiem jābūt identiskiem, bet ko darīt, ja vīrietis vēlas masīvu zelta gredzenu bez nekādiem izskaistinājumiem, taču sieviete dod priekšroku dizainiski trauslākiem un smalkākiem izstrādājumiem, piemēram, ar dārgakmeņiem? Aicinām nepievērst pārāk lielu nozīmi tam, lai pāra gredzeni būtu identiski, pietiks, ja tiem būs kādi vienojoši elementi, piemēram, jau pieminētais materiāls, vai varbūt vienāds gravējums vai cits elements. Šis nav brīdis, kad par katru cenu jācenšas vienam otram pielāgoties, daudz būtiskāk ir katram no pāra justies komfortabli.

Lai neapnīk

Rotas pārim – tas ir izaicinājums, jo tās ir rotas, kas tiks valkātas ilgus gadus, tāpēc tām jābūt atbilstošām, lai neapniktu un būtu praktiski ērti izmantojamas ikdienā. Praksē gan dzirdēts arī par pāriem, kas pēc ilgiem gadiem laulībā vēlas mainīt gredzenus, tāpēc esošos aksesuārus pārkausē, radot jauna dizaina rotas. Arī tas ir risinājums.

Rotas visai ģimenei

Vecāki bieži cenšas arī bērniem mācīt gaumes un stila izjūtu un viens no veidiem ir arī rotas. Ja abi vecāki nēsā sudraba rotas, tad lielākoties arī bērnam, piemēram, kristībās tiek dāvāts sudraba krustiņš ar sudraba ķēdīti. www.gredzentins.lv sortimentā atradīsiet dažādas rotas, kas piemērotas visiem ģimenes locekļiem un visdažādākajām dzīves situācijām.