Kāpēc apgūt angļu valodu tiešsaistē?

klade cilvēkam, kas cenšas apgūt angļu valodu online

Jebkuras valodas apgūšana ir bagātība, par to nav ne mazāko šaubu. Tas ne tikai palīdz papildināt zināšanas, bet arī paver gan izglītības, gan biznesa iespējas.  Bet kam gan ir laiks regulāri doties uz valodu kursiem? Jā, mūsdienu ritms ir ātrs un saspringts un reti kuram ir laiks, ko ieguldīt ilgā mācību procesā. Tādēļ, Mirtego piedāvā lielisku risinājumu – angļu valodas kursi online. Kādēļ tas ir nepieciešams? Mēs esam sagatavojuši atbildi.

Valodu zināšanas –  jaunas iespējas

Sāksim ar pamatlietām – izglītību. Jaunu valodu apgūšana paver iespējas mācīties un apgūt jaunas lietas. Angļu valodā ir pieejami neskaitāmi resursi, īpaši par jaunākajām tehnoloģijām un tendencēm, kas latviešu valodā nav iztulkoti. Kā arī, iespējams mācīties starptautiskā vidē. Un protams, kā tad bez izklaides. Arī jaunu valodu apguve dod krietni vien plašākas izklaides iespējas – jaunākās filmas, seriāli, grāmatas un mūzika. Bezšaubām arī sociālie tīkli un digitālais saturs. Bet tiem, kas ir ar savu biznesu – angļu valoda ir starptautiska biznesa valoda. Tā dod iespēju attīstīt jūsu biznesu arī ārvalstīs gan pārdot, gan iegūt biznesa partnerus un pat darbiniekus. Vai tieši pretēji – kļūt par darbinieku kādā starptautiskā uzņēmumā.

Kā notiek angļu valodas kursi online? Mirtego piedāvā gan individuālus, gan valodu kursus grupās. Mūsu prioritāte ir pielāgot katra individuālajām vēlmēm un vajadzībām kursu formātu, laiku un norisi. Piedāvājam dažādu garumu nodarbības jums ērtā laikā. Starp mūsu kursiem atradīsiet gan angļu valodas bāzes kursu, kurā apgūt valodas pamatus, uz kuriem balstīt tālāko mācīšanās procesu, gan angļu valodas apguvi augstāka līmeņa zināšanām.  Tiem, kas vēlas uzlabot savas spējas biznesa vidē, piedāvājam biznesa angļu valodas kursus online. Biznesa angļu valodas kurss ir paredzēts biznesa nozares profesionāļiem, kuri vēlas uzlabot savas angļu valodas zināšanas, lai spētu efektīgāk komunicēt darba vidē, attīstītu savu karjeru un sadarbības iespējas vai gūtu panākumus starptautiskā uzņēmumā. Bet tiem, kuru aizraušanās ir ceļošana esam sagatavojuši angļu valodas kursu ceļotājiem. To laikā iegūsiet pamatzināšanas un prasmes veikt ceļotājiem svarīgas darbības – rezervēt biļetes, jautāt un saprast norādes vai uzsākt sarunu un veidot kontaktus.