Zviedru kristīgās draudzes pārstāvji no Somijas apmēklēja "Priedīti"


2013.gada 14.septemrī Sociālo lietu pārvaldes Bērnunamu-patversmi „Priedīte” apciemoja Zviedru kristīgās draudzes pārstāvji no Somijas pieredzes apmaiņai sociālajā sfērā, kā arī sadarbības turpināšanai starp Bērnunama-patversmes „Priedīte” audzēkņiem un viesiem no Somijas.

Pie tējas tases ciemiņi izstāstīja, kā dzīvo jaunieši Somijā, ar ko nodarbojas, kas viņus interesē, kādas programmas tiek īstenotas sociālajā sfērā.

Korsneses Luterāņu baznīcas mācītājs Zviedru kristīgās draudzes priekšsēdētājs Guys Kronqvists ir ļoti gandarīts, ka jau astoņus gadus pastāv ciešas saites ar Bērnunama-patversmes „Priedīte” audzēkņiem.

Pieciem labākajiem audzēkņiem, kuri gatavojas patstāvīgai dzīvei sociālās rehabilitācijas programmas „Iepazīsti savas spējas un iespējas” ietvaros, svinīgā gaisotnē tika pasniegtas vienreizējas mērķstipendijas.

Viesi no Somijas sniedza humāno palīdzību – drēbes, apavus, sadzīves priekšmetus un kancelejas preces. Bērnunama-patversmes „Priedīte” audzēkņi pateicās viesiem par uzmanību, rūpēm un palīdzību.

Vienreizējās mērķstipendijas motivē audzēkņus labi mācīties, apgūt jaunas iemaņas un prasmes, kas noderēs viņu turpmākajā patstāvīgajā dzīvē.

 

Pēdējās izmaiņas veiktas: 08.10.2013 13:54