Populārākās tauku atsūkšanas metodes

sieviete pirms tauku atsūkšanas operācijas

Problemzonas, kurās uzkrājas lieki taukaudi, ir teju jebkuram cilvēkam. Atšķiras tikai to lokācijas vietas. Kādam tauki uzkrājas uz vēdera, veidojot tā saucamo “riepu”, kādam tā ir pazode un zods, bet kādam – apakšstilbi vai sāni. Neatkarībā no problemzonas vietas, tās cilvēkiem var likt justies nekomfortabli un nepārliecinātiem par sevi. Tādos gadījumos lieliski palīdzēs mūsdienīgas un efektīvas tauku atsūkšanas metodes. Kura metode ir visefektīvākā un kuru labāk izvēlēties, lai garantētu vislabāko rezultātu?

Kriolipolīze

Kriolipolīze ir tauku likvidēšanas metode ir arī saucama par tauku saldēšanu. Procedūras laikā speciāls aparāts ar vakuuma palīdzību iesūc tauku slāni. Procedūra ir efektīva, taču ar tās palīdzību var likvidēt tikai pavisam mazu tauku krociņu. Turklāt, pirmais rezultāts ir novērojams tikai pēc 2-3 nedēļām.

Lāzerlipolīze

Lāzerlipolīzes ir procedūra, kuras laikā uz taukaudiem iedarbojas nelielas jaudas lāzeris. Procedūru kurss ir piemērota tiem cilvēkiem, kas vienkārši vēlās uzturēt ķermeni tonusā.

Liposakcija

Liposakcija jeb tauku atsūkšanas operācija ir procedūra, kas garantē 100% taukaudu likvidēšanu. Tā ir efektīva, jo liposakciijas laikā pacientam tiek ievadīts speciāls preparāts, kas sašķeļ tauku šūnas. Vēlāk zem vietējās narkozes tās tiek likvidētas. Operācijas efekts ir acīmredzams, turklāt tas saglabājas visa mūža garumā, un operācijas vietā jaunas tauku šūnas neveidojas. Tauku atsūkšanas operāciju ir iespējams apvienot arī ar taukaudu transplantāciju, kur likvidētie audi tiek injicēti kādā citā vietā organismā.

Pēc operācijas diennakti jāuzturas stacionārā mediķu uzraudzībā. Aptuveni mēnesi pēc operācijas ir ieteicams vilkt speciālu kompresijas apģērbu. Tādā veidā tiek nodrošināts visefektīvākais rezultāts.