Sociālā dienesta un Sarkana Krusta veiksmīgā sadarbība

Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Sociālais dienests”  un Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils komiteja aktīvi un konstruktīvi sadarbojās un turpina labas tradīcijas, kopīgi organizējot Ziemassvētku un Jaungada akcijas un pasākumus.  

Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne (LSKJ)  Daugavpils jaunieši Dienas centrā “Saskarsme” svētkos iepriecināja  bērnus ar invaliditāti (6 – 18 gadu vecumā), kuri pārvietojas riteņkrēslos.  2017.gada 29.decembrī viņi organizēja šiem bērniem “eglīti”. Pasākuma tematika bija pasakas un pasaku tēli, tāpat tika minētas mīklas un dziedātas dziesmas. Noslēgumā jaunieši bērnus sveica svētkos un iepriecināja ar dāvanām. Visi bērni ar invaliditāti šajā “eglītē” saņēma arī dāvanas no Sociālā dienesta un sponsoriem.

2018.gada 17.janvārī  Ģimenes atbalsta centram/patversmei un klientiem, kuri nonākuši krīzes situācijā, Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils komiteja uzdāvināja novusu, saldumus, rotaļlietas, galda spēles, kancelejas preces. Kā arī dažādu svētku ietvaros sociālais rehabilitētājs kopā ar klientiem nodarbību laikā cepa piparkūkas, ābolu-citronu kūku un apelsīnu kūku, naudu par produktiem arī ziedoja Sarkanais krusts.

18 janvārī Dienas aprūpes centra personām ar garīga rakstura traucējumiem klientus apmeklēja biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” pārstāve Larisa Viktorovska, kā arī Daugavpils pirmsskolas izglītības iestādes Nr.23 vadītājs V. Vasiļjevs, bērni un iestādes darbinieki. Sadarbības ietvaros viesi bija sagatavojuši svētku pasākumu. Bērnudārza bērni un darbinieki ļoti centīgi bija sagatavojušies klientu apsveikumam, dziedāja svētku dziesmas, sagatavoja dzejoļus un apsveikumus. Centra aizrautīgi piedalījās pasākumā, pēc kura saņēma saldumus un brīnišķīgās dāvaniņas. Patīkami apzināties, ka cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un bērniem šāda sadarbība nes pozitīvas emocijas  savstarpējās integrācijas un socializācijas procesā.

Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes “Sociālais dienests”  darbinieki un klienti  izsaka milzīgu pateicību  Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils komitejas priekšsēdētājai Helēnai Soldatjonokai, izpilddirektorei Marijai Kirničanskai, visiem LSK Daugavpils nodaļas darbiniekiem un aktīvistiem, kā arī LSK jaunatnei  par laipnu attieksmi, žēlsirdību un labdarību, par atbalstu un ilggadējo veiksmīgu sadarbību ! Mēs turpināsim to !

Pēdējās izmaiņas veiktas: 22.01.2018 13:46