Daugavpilī dažiem pat sapņi piepildās… ( M.Jukšas pateicības vēstule )

 

Tas tik tiešām notika 12. oktobrī Dienas centrā “Saskarsme”! Jau sen mums, dažām nodaļas biedrēm, kurām nav iespēju tikt  skaistumkopšanas salonos, bija sapnis, šajā ar stresu un negatīvu informāciju pilnajā laikā, atrast  laiku sev, lai labi atpūstos, atslābinātos, kā arī parūpētos par savu skaistumu…  

Vienu dienu atskanēja telefona  zvans no Sociālā dienesta ar uzaicinājumu piedalīties Skaistuma dienā “Vēlme būt skaistai jebkuros apstākļos”. Kā var nepiekrist šādam piedāvājumam? Mēs – neziņā esošās, laimīgās sievietes, devāmies uz Dienas centru. Varam droši teikt – likās, ka tas viss notiek kā sapnī! Par mums rūpējās gan frizieres, gan vizāžistes, gan maniķīres – izcilas sava aroda meistares, kuras bija uzaicinājusi Uzticības fonda priekšsēdētāja Viktorija Sporāne – Hudojana. Skanēja jaukas dziesmas lieliskās dziedātājas Alisas May  un viņas vokālās studijas audzēkņu izpildījumā. Cienājamies ar garšīgajiem cepumiem un sviestmaizēm, piedzerot klāt kafiju un tēju. Jutāmies kā spilgtas un svarīgas personas, kuras mīl sevi.

Lielu paldies sakām  sirsnīgajai, jaukajai un izdomas bagātajai Viktorijai!

Paldies visām lieliskajām meistarēm, kas mums, visām sievietēm, lika saprast, ka mēs esam skaistas!

Mīļš paldies Sociālā dienesta vadītājai N. Jakubovskas kundzei par šo interesanto un veiksmīgo piedāvājumu, kas deva tik lieliskus rezultātus!

Lielu lielais paldies Dienas centra vadītājai L. Gadzānei un visām darbiniecēm par dāvāto māju sajūtu, kur mēs jūtamies droši!

Paldies visiem mīļajiem cilvēkiem, kas bija iesaistīti šajā pasākumā! 

Cieņā,

Monika Jukša,

LMSA Daugavpils nodaļas vadītāja

Pēdējās izmaiņas veiktas: 16.10.2017 11:05