“Lai mīlestība ienāk mūsu sirdīs”

 

Programmas “Sociālā rehabilitācija nodarbību telpās” ietvaros Dienas aprūpes centra personām ar garīga rakstura traucējumiem klienti, tuvojoties Valentīndienai, centīgi sagatavojas svētkiem un kopīgi ar darbnīcu speciālistu izgatavoja svētku atklātnes, kuras centra viesi var apskatīt izstādē “Lai mīlestība ienāk mūsu sirdīs” aktu zālē Arhitektu ielā, 21 līdz 19.02.2018.  Jāatzīmē, ka cilvēku ar īpašam vajadzībām jūtas un vajadzības ir tādas pašas kā mums visiem. Daži savas jūtas var izteikt ar zīmējumiem, taču viņi tapāt kā visi pārējie vēlas lai mīlestība dzīvotu viņu sirdīs.

14.02.2018. Dienas aprūpes centra personām ar garīga rakstura traucējumiem klientiem tika organizēts pasākums, kurš bija veltīts Valentīndienas svinēšanai. Centra klienti aktīvi piedalījās dažādos jautros konkursos, pēc kuriem saņēma mazas svētku dāvaniņas. Šāda veida saturīga brīvā laika pavadīšana ļauj klientiem ar garīgā rakstura traucējumiem saliedēties, palīdzēt viens otram, justies vajadzīgiem un vienkārši jautri pavadīt brīvo laiku. Pasākuma laikā klienti, kuri aktīvi piedalījās augstākminētajā izstādē, saņēma pateicības rakstus.

Dienas aprūpes centra personām ar garīga rakstura traucējumiem klienti un kolektīvs novel visiem, lai mīlestība ienāktu katrā sirdī un atnestu Jums siltumu un mieru!

 

Pēdējās izmaiņas veiktas: 14.02.2018 14:17